Write your awesome label here.

1LK TEGEVUSPLAAN STARDIVALMIS TURUNDAJALE

Õpi tegema turundustegevusi õiges järjekorras, et muuta potentsiaalsed kliendid vaimustunud fännideks - AINULT 55 MINUTIGA

"Tee kliendist oma loo kangelane."
-Anne Handley
 • Kellele: Turundajad, ettevõtjad
 • Tase: Algaja
 • Millal: Salvestatud videokoolitust saad vaadata endale sobival ajal ja kohas. Võid alustada kohe. Videokoolitusele saad juurdepääsu 70 päevaks. 
 • Kus: Videovahendusel sinu nutiseadmes, läpakas või tahvlis.
 • Kuidas: Videokoolitus toimub Workshopi põhimõttel ja koosneb 10 moodulist.

  Koolituse käigus juhatan sind läbi klienditeekonna erinevate ostufaaside. Hoolimata sellest, et oleme teine teiselpool ekraani, saad koolituse ajal paralleelselt töölehte täita ja praktilisi harjutusi kaasa teha. (Harjutuste lehe saadan selle peale koolitusele registreerimist sinu meiliaaddressile)

  Workshopi lõpuks on sul käes selge tegevuskava, kuidas potentsiaalsed kliendid skrollimast peatuma panna (need, kes sinu ettevõttest veel midagi ei teadnud) ja viia nad sujuvale kaubamärgireisile, mille käigus saavad neist truud püsikliendid.

  Osalemiseks registreeri end Turundusnõel koolitusplatvormi kasutajaks, tasu osalustasu ning seejärel saad veebikoolitusele sisse logida kahel erineval viisil:
  1) lingi kaudu, mille saadan sinu e-posti aadresile
  2) Turundusnõel kodulehe kaudu, kasutades menüüribas LOGI SISSE nuppu.
 • Kestvus:  55 minutit
 • Juurdepääs videokoolitusele:  70 päeva
 • Koolitaja: Turundusstrateeg Marlén Mais

LISAKS SAAD BOONUSENA
e-raamatu (väärtus 45€)

Tagasiside

Katrin Targo

Kui ma hakkasin turunduse kohta rohkem uurima, siis õnneks komistasin Marleni otsa. Olen temalt nii palju õppinud ja turunduse koha pealt targemaks saanud. Marleni nipid ja nõuanded on aidanud mul kliente leida. Marlen on super!
Tagasiside

Raija Lydecken

Olles töötanud 30+ aastat inimestega erinevatest valdkondadest, võin ausalt öelda, et Marlen on kombinatsioon tugevusest, lahkusest ning sügavast pühendumusest ja kirest oma töö vastu. Marleni lähenemine turundusele on uudne ja värskendav. Ta analüüsib põhjalikult iga õppetundi ning katsetab neid enne publikule esitamist, et pakkuda teile parimat õppimiskogemust. Soovitan teda väga.
Koolitaja

Marlén Mais

Marlen on aktiivselt turundusega tegelenud viimased viis aastat. Ta on aidanud hulgaliselt erinevates valdkondades tegutsevatel väike-ettevõtjatel turundusplaane luua ja neid ellu rakendada. Ta on loonud tegevusplaane, mis on aidanud neil välja selekteerida oma ideaalse sihtgrupi, leidnud nutikaid lahendusi kliendibaaside kasvatamiseks, aidanud kasvata brändide väärtust ning mis kõige olulisem - kasvatanud seeläbi ettevõtete müüginumbreid.

Nüüd on ta valmis seda tegevusplaani ka sinuga jagama. Sellel videokoolitusel näitab Marlén sulle, millest eduka tegevusplaani ellurakendamisel alustada ja kuidas muuta potentsiaalsed kliendid vaimustunud fännideks. 

Koolituse lõpuks on sul olemas käegakatsutav tegevusplaan, mida saad oma ettevõttes ideaalse sihtgrupi välja selekteerimiseks-, kliendibaasi kasvatamiseks-, brändi tugevdamiseks- ja müüginumbrite tõstmiseks kohe käima panna.  
Created with